Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Įmonės Architektūros Koncepcija

Pharmacy Gate 4D

Įmonės Architektūros Koncepcija Kūrybinė koncepcija remiasi materialių ir nematerialių komponentų, kurie kartu sukuria žiniasklaidos platformą, deriniu. Šios platformos vidurio taškas apibūdinamas per dideliu dubeniu, kaip abstrakčios alchemijos kupolo simboliu, virš kurio iškyla slankiosios DNR grandinės holografinė schema. Ši DNR holograma, kuri iš tikrųjų reiškia šūkį „Gyvenimo pažadas“, sukasi lėtai ir rodo žmogaus organizmo, kuriam be simptomų, palengvėja gyvenimas. Besisukanti DNR holograma ne tik vaizduoja gyvybės tėkmę, bet ir ryšį tarp šviesos ir paties gyvenimo.

Projekto pavadinimas : Pharmacy Gate 4D, Dizainerių vardas : Peter Stasek, Kliento vardas : Abbott - A Promise for Life.

Pharmacy Gate 4D Įmonės Architektūros Koncepcija

Šis nuostabus dizainas yra sidabro dizaino apdovanojimo laimėtojas mados, drabužių ir drabužių dizaino konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti sidabro apdovanojimus pelniusių dizainerių dizaino portfelį, kad atrastumėte daugybę kitų naujų, novatoriškų, originalių ir kūrybingų mados, drabužių ir drabužių dizaino darbų.

Dienos dizainas

Nuostabus dizainas. Geras dizainas. Geriausias dizainas.

Geri dizainai sukuria vertę visuomenei. Kasdien pristatome specialų dizaino projektą, kuris demonstruoja dizaino kompetenciją. Šiandien mums malonu pristatyti apdovanojimus pelniusį dizainą, kuris daro teigiamą įspūdį. Kasdien pristatysime daugiau puikių ir įkvepiančių dizainų. Būtinai apsilankykite pas mus kasdien, kad galėtumėte pasidžiaugti naujais geriausio dizaino gaminiais ir didžiausių dizainerių projektais visame pasaulyje.