Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Stalas

Tavolo Livelli

Stalas „Tavolo Livelli“ yra apie naudingos erdvės kūrimą pamirštose vietose. „Tavolo Livelli“ yra sluoksniuotas stalas, stalas su dviem stalviršiais. Tarpą tarp dviejų stalviršių galima naudoti nešiojamam kompiuteriui, knygoms, žurnalams ir kt. Laikyti. Įstrižai išdėstytos kojos sukuria gražiai išblukusį šešėlį tarp dviejų stalviršių, žaisdamos pagal jūsų suvokimą. Visi X ir Y paviršiai - stalviršiai ir kojos - yra vienodo storio.

Projekto pavadinimas : Tavolo Livelli, Dizainerių vardas : Wouter van Riet Paap, Kliento vardas : De Ontwerpdivisie.

Tavolo Livelli Stalas

Šis puikus dizainas yra bronzinio dizaino apdovanojimo laimėtojas architektūros, pastatų ir konstrukcijų projektavimo konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti bronzos apdovanojimą pelniusį dizainerių dizaino portfelį, kad atrastumėte daugybę kitų naujų, novatoriškų, originalių ir kūrybingų architektūros, pastatų ir konstrukcijų projektavimo darbų.

Dienos dizainas

Nuostabus dizainas. Geras dizainas. Geriausias dizainas.

Geri dizainai sukuria vertę visuomenei. Kasdien pristatome specialų dizaino projektą, kuris demonstruoja dizaino kompetenciją. Šiandien mums malonu pristatyti apdovanojimus pelniusį dizainą, kuris daro teigiamą įspūdį. Kasdien pristatysime daugiau puikių ir įkvepiančių dizainų. Būtinai apsilankykite pas mus kasdien, kad galėtumėte pasidžiaugti naujais geriausio dizaino gaminiais ir didžiausių dizainerių projektais visame pasaulyje.