Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Vaikų Odontologinė Kėdė

ROI

Vaikų Odontologinė Kėdė IG dizainas buvo sukurtas siekiant patraukti galutinio vartotojo dėmesį, kad jis, jei įmanoma, pamirštų baimę ir nerimą, kurį sukelia medicininė apžiūra. Šis odontologijos skyrius atlieka kitokią technologinę funkciją nei rinkoje esančios, tačiau jį sudarantys elementai turi naują išvaizdą, kad teigiamai bendrautų su vaiku ir užmegztų ryšius su stomatologu.

Projekto pavadinimas : ROI, Dizainerių vardas : Roberta Emili, Kliento vardas : Roberta Emili.

ROI Vaikų Odontologinė Kėdė

Šis geras dizainas yra dizaino apdovanojimo laureatas pakuočių dizaino konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti apdovanojimus pelniusių dizainerių dizaino portfelį, kad atrastumėte daugybę kitų naujų, inovatyvių, originalių ir kūrybingų pakuočių dizaino darbų.

Dienos dizainas

Nuostabus dizainas. Geras dizainas. Geriausias dizainas.

Geri dizainai sukuria vertę visuomenei. Kasdien pristatome specialų dizaino projektą, kuris demonstruoja dizaino kompetenciją. Šiandien mums malonu pristatyti apdovanojimus pelniusį dizainą, kuris daro teigiamą įspūdį. Kasdien pristatysime daugiau puikių ir įkvepiančių dizainų. Būtinai apsilankykite pas mus kasdien, kad galėtumėte pasidžiaugti naujais geriausio dizaino gaminiais ir didžiausių dizainerių projektais visame pasaulyje.