Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Ekologiškas Stalas

Lunartable

Ekologiškas Stalas Dizaino kūrinio įkvėpimas kilo iš „Apollo Lunar Spider“. Todėl kyla pavadinimas Mėnulio lentelė. „Mėnulio voras“ yra žmogaus inžinerijos, naujovių ir technologijų simbolis. „Apollo Spider“ neturi organinių formų. Tačiau ją gamina ekologiški kūrėjai, pavyzdžiui, žmonių pupelės. Natūralus dizainas, po kurio eina naujovės ir technologija, funkcionalumas ir ergonomika simbolizuoja tris svarbius architektūros ir dizaino pagrindus. Todėl Mėnulio stalas yra trijų kojų struktūros.

Projekto pavadinimas : Lunartable, Dizainerių vardas : Georgi Draganov, Kliento vardas : GD ArchiDesign.

Lunartable Ekologiškas Stalas

Šis puikus dizainas yra bronzinio dizaino apdovanojimo laimėtojas architektūros, pastatų ir konstrukcijų projektavimo konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti bronzos apdovanojimą pelniusį dizainerių dizaino portfelį, kad atrastumėte daugybę kitų naujų, novatoriškų, originalių ir kūrybingų architektūros, pastatų ir konstrukcijų projektavimo darbų.

Dienos dizainas

Nuostabus dizainas. Geras dizainas. Geriausias dizainas.

Geri dizainai sukuria vertę visuomenei. Kasdien pristatome specialų dizaino projektą, kuris demonstruoja dizaino kompetenciją. Šiandien mums malonu pristatyti apdovanojimus pelniusį dizainą, kuris daro teigiamą įspūdį. Kasdien pristatysime daugiau puikių ir įkvepiančių dizainų. Būtinai apsilankykite pas mus kasdien, kad galėtumėte pasidžiaugti naujais geriausio dizaino gaminiais ir didžiausių dizainerių projektais visame pasaulyje.