Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Restoranas

Rio

Restoranas Įsikūręs Kuveito mieste rajone, kuris yra gerai žinomas dėl savo restoranėlių restoranų. „Rio Churrascaria“ yra vienas iš pirmųjų braziliškų kepsnių, atidarytų regione. Tikslas buvo sukurti prabangią, tačiau neoficialią valgomojo erdvę, atspindinčią Rio prekės ženklą ir unikalų patiekimo būdą („Rodizio“ stilius).

Projekto pavadinimas : Rio, Dizainerių vardas : Rashed Alfoudari, Kliento vardas : Rio.

Rio Restoranas

Šis puikus dizainas yra bronzinio dizaino apdovanojimo laimėtojas architektūros, pastatų ir konstrukcijų projektavimo konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti bronzos apdovanojimą pelniusį dizainerių dizaino portfelį, kad atrastumėte daugybę kitų naujų, novatoriškų, originalių ir kūrybingų architektūros, pastatų ir konstrukcijų projektavimo darbų.

Dienos dizainas

Nuostabus dizainas. Geras dizainas. Geriausias dizainas.

Geri dizainai sukuria vertę visuomenei. Kasdien pristatome specialų dizaino projektą, kuris demonstruoja dizaino kompetenciją. Šiandien mums malonu pristatyti apdovanojimus pelniusį dizainą, kuris daro teigiamą įspūdį. Kasdien pristatysime daugiau puikių ir įkvepiančių dizainų. Būtinai apsilankykite pas mus kasdien, kad galėtumėte pasidžiaugti naujais geriausio dizaino gaminiais ir didžiausių dizainerių projektais visame pasaulyje.