Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Vandens Taupymo Sistema

Gris

Vandens Taupymo Sistema Vandens išteklių mažėjimas yra šių dienų problema visame pasaulyje. Beprotiška, kad mes vis dar naudojame geriamąjį vandenį tualetui praplauti! „Gris“ yra neįtikėtinai ekonomiška vandens taupymo sistema, galinti surinkti visą duše naudojamą vandenį. Šį pakartotinai surinktą pilką vandenį galite pakartotinai panaudoti tualeto plovimui, namo valymui ir tam tikrai plovimo veiklai. Tokiu būdu vidutiniame namų ūkyje galite sutaupyti bent 72 litrus vandens asmeniui per dieną, o tai reiškia, kad tokioje 50 milijonų gyventojų turinčioje šalyje kaip Kolumbija per dieną sunaudojama bent 3,5 milijardo litrų vandens.

Projekto pavadinimas : Gris, Dizainerių vardas : Carlos Alberto Vasquez, Kliento vardas : IgenDesign.

Gris Vandens Taupymo Sistema

Šis geras dizainas yra dizaino apdovanojimo laureatas pakuočių dizaino konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti apdovanojimus pelniusių dizainerių dizaino portfelį, kad atrastumėte daugybę kitų naujų, inovatyvių, originalių ir kūrybingų pakuočių dizaino darbų.

Dienos dizainas

Nuostabus dizainas. Geras dizainas. Geriausias dizainas.

Geri dizainai sukuria vertę visuomenei. Kasdien pristatome specialų dizaino projektą, kuris demonstruoja dizaino kompetenciją. Šiandien mums malonu pristatyti apdovanojimus pelniusį dizainą, kuris daro teigiamą įspūdį. Kasdien pristatysime daugiau puikių ir įkvepiančių dizainų. Būtinai apsilankykite pas mus kasdien, kad galėtumėte pasidžiaugti naujais geriausio dizaino gaminiais ir didžiausių dizainerių projektais visame pasaulyje.