Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Auskarai

Reflection

Auskarai Kas aš esu? Tai yra klausimas, į kurį atsižvelgsime visą gyvenimą.Šis klausimas buvo pagrindinis mūsų dizaino akcentas.Šie auskarai yra tarsi jūsų veido atspindys ir galbūt yra patys asmeniškiausi auskarai, kokius tik galite turėti. Taip pat šie auskarai gali būti atspindys to, kam norėtumėte jo ar jos. Pavyzdžiui, šiame projekte vienas iš auskarų formos profilių buvo sukurtas Johno Lennono, kuris niekada nepamirš savo minties, jausmų ir veido.

Projekto pavadinimas : Reflection, Dizainerių vardas : Zohreh Hosseini, Kliento vardas : MICHKA DESIGN.

Reflection Auskarai

Šis puikus dizainas yra bronzinio dizaino apdovanojimo laimėtojas architektūros, pastatų ir konstrukcijų projektavimo konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti bronzos apdovanojimą pelniusį dizainerių dizaino portfelį, kad atrastumėte daugybę kitų naujų, novatoriškų, originalių ir kūrybingų architektūros, pastatų ir konstrukcijų projektavimo darbų.

Dienos dizainas

Nuostabus dizainas. Geras dizainas. Geriausias dizainas.

Geri dizainai sukuria vertę visuomenei. Kasdien pristatome specialų dizaino projektą, kuris demonstruoja dizaino kompetenciją. Šiandien mums malonu pristatyti apdovanojimus pelniusį dizainą, kuris daro teigiamą įspūdį. Kasdien pristatysime daugiau puikių ir įkvepiančių dizainų. Būtinai apsilankykite pas mus kasdien, kad galėtumėte pasidžiaugti naujais geriausio dizaino gaminiais ir didžiausių dizainerių projektais visame pasaulyje.