Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Praustuvas

Angle

Praustuvas Pasaulyje yra daugybė puikaus dizaino praustuvų. Bet mes siūlome pažvelgti į šį dalyką iš naujo. Norime suteikti galimybę mėgautis kriauklės naudojimo procesu ir paslėpti taip reikalingą, bet ne estetinę detalę kaip kanalizacijos anga. „Kampas“ yra lakoniškas dizainas, kuriame apgalvotos visos patogaus naudojimo ir valymo sistemos detalės. Jo naudojimo metu jūs nepastebite kanalizacijos angos, viskas atrodo taip, lyg vanduo tiesiog dingtų. Šis optinio iliuzijos efektas pasiekiamas specialia kriauklės paviršiaus vieta.

Projekto pavadinimas : Angle, Dizainerių vardas : Grigoriy Malitskiy and Maria Malitskaya, Kliento vardas : ARCHITIME design group.

Angle Praustuvas

Šis nuostabus dizainas yra sidabro dizaino apdovanojimo laimėtojas mados, drabužių ir drabužių dizaino konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti sidabro apdovanojimus pelniusių dizainerių dizaino portfelį, kad atrastumėte daugybę kitų naujų, novatoriškų, originalių ir kūrybingų mados, drabužių ir drabužių dizaino darbų.

Dienos dizainas

Nuostabus dizainas. Geras dizainas. Geriausias dizainas.

Geri dizainai sukuria vertę visuomenei. Kasdien pristatome specialų dizaino projektą, kuris demonstruoja dizaino kompetenciją. Šiandien mums malonu pristatyti apdovanojimus pelniusį dizainą, kuris daro teigiamą įspūdį. Kasdien pristatysime daugiau puikių ir įkvepiančių dizainų. Būtinai apsilankykite pas mus kasdien, kad galėtumėte pasidžiaugti naujais geriausio dizaino gaminiais ir didžiausių dizainerių projektais visame pasaulyje.