Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Restoranas

Man Hing Bistro

Restoranas „Man Hing Bistro“, patiekiantis Honkongo arbatos restorano meniu, yra nekasdieniška valgymo vieta Šenzeno Nan Šanio rajone. Restoranas yra pirmame aukšte ir yra sujungtas su įėjimu į žemę laiptais. Įkvėpti dėl išdėstymo kampo, mes žaidžiame su skirtingomis juostelėmis ir komponuojame jas į keletą trikampių modelių, kurie išsiskiria restorane. Pieno rudos sėdynės ir medienos / juodo veidrodžio apdaila, aliuminio juostelės, apvyniotos laiptais prie kasos, tikrai yra akį traukianti vieta.

Projekto pavadinimas : Man Hing Bistro , Dizainerių vardas : Chi Ling Leung, Kliento vardas : Man Hing F&B Management Co.Ltd. .

Man Hing Bistro  Restoranas

Šis puikus dizainas yra bronzinio dizaino apdovanojimo laimėtojas architektūros, pastatų ir konstrukcijų projektavimo konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti bronzos apdovanojimą pelniusį dizainerių dizaino portfelį, kad atrastumėte daugybę kitų naujų, novatoriškų, originalių ir kūrybingų architektūros, pastatų ir konstrukcijų projektavimo darbų.

Dienos dizainas

Nuostabus dizainas. Geras dizainas. Geriausias dizainas.

Geri dizainai sukuria vertę visuomenei. Kasdien pristatome specialų dizaino projektą, kuris demonstruoja dizaino kompetenciją. Šiandien mums malonu pristatyti apdovanojimus pelniusį dizainą, kuris daro teigiamą įspūdį. Kasdien pristatysime daugiau puikių ir įkvepiančių dizainų. Būtinai apsilankykite pas mus kasdien, kad galėtumėte pasidžiaugti naujais geriausio dizaino gaminiais ir didžiausių dizainerių projektais visame pasaulyje.