Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Namų Stalo Baldai

Marken Desk

Namų Stalo Baldai Vizualiai lengvas šio elegantiško ir kartu stipraus stalo pojūtis grąžina mus į Skandinavijos dizaino mokyklą. Nepatogi kojų forma ir tai, kaip jos pasilenkia į priekį beveik kaip valdingo pasisveikinimo gestas, mums primena kilnaus vyro siluetą, kurio skrybėlę pasveikino ponia. Rašomasis stalas kviečia mus ja naudotis. Stalčių forma, kaip atskiros stalo galūnės, su pakabinamu pojūčiu ir personalizuotu priekiu, apžiūrinėja kambarį kaip stebinčios akys.

Projekto pavadinimas : Marken Desk, Dizainerių vardas : Claudio Sibille, Kliento vardas : M3 Claudio Sibille.

Marken Desk Namų Stalo Baldai

Šis nuostabus dizainas yra sidabro dizaino apdovanojimo laimėtojas mados, drabužių ir drabužių dizaino konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti sidabro apdovanojimus pelniusių dizainerių dizaino portfelį, kad atrastumėte daugybę kitų naujų, novatoriškų, originalių ir kūrybingų mados, drabužių ir drabužių dizaino darbų.

Dienos dizainas

Nuostabus dizainas. Geras dizainas. Geriausias dizainas.

Geri dizainai sukuria vertę visuomenei. Kasdien pristatome specialų dizaino projektą, kuris demonstruoja dizaino kompetenciją. Šiandien mums malonu pristatyti apdovanojimus pelniusį dizainą, kuris daro teigiamą įspūdį. Kasdien pristatysime daugiau puikių ir įkvepiančių dizainų. Būtinai apsilankykite pas mus kasdien, kad galėtumėte pasidžiaugti naujais geriausio dizaino gaminiais ir didžiausių dizainerių projektais visame pasaulyje.