Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Set Top Box

NOSE Set Top Box

Set Top Box NOSE yra viena iš naujausių „Smart Set Top Box“ kompanijų, teikiančių skaitmeninio transliavimo technologiją televizijos vartotojams. Svarbiausias NOSE veikėjas yra „paslėpta ventiliacija“. Paslėpta ventiliacija leidžia sukurti unikalius ir paprastus dizainus. Plastikinio dangtelio viduje yra metalinis dėklas, kuris apsaugo gaminį nuo perkaitimo.

Projekto pavadinimas : NOSE Set Top Box, Dizainerių vardas : Vestel ID Team, Kliento vardas : Vestel Electronics Co..

NOSE Set Top Box Set Top Box

Šis puikus dizainas yra bronzinio dizaino apdovanojimo laimėtojas architektūros, pastatų ir konstrukcijų projektavimo konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti bronzos apdovanojimą pelniusį dizainerių dizaino portfelį, kad atrastumėte daugybę kitų naujų, novatoriškų, originalių ir kūrybingų architektūros, pastatų ir konstrukcijų projektavimo darbų.

Dienos dizainas

Nuostabus dizainas. Geras dizainas. Geriausias dizainas.

Geri dizainai sukuria vertę visuomenei. Kasdien pristatome specialų dizaino projektą, kuris demonstruoja dizaino kompetenciją. Šiandien mums malonu pristatyti apdovanojimus pelniusį dizainą, kuris daro teigiamą įspūdį. Kasdien pristatysime daugiau puikių ir įkvepiančių dizainų. Būtinai apsilankykite pas mus kasdien, kad galėtumėte pasidžiaugti naujais geriausio dizaino gaminiais ir didžiausių dizainerių projektais visame pasaulyje.