Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Pritaikomas Viskas Viename Kompiuteris

BENT

Pritaikomas Viskas Viename Kompiuteris Sukurtas masinio pritaikymo principu, geriau tenkinant vartotojo poreikius, neperžengiant masinės produkcijos galimybių. Pagrindinis šio projekto iššūkis buvo iškelti dizainą, kuris tenkintų skirtingus keturių vartotojų grupių poreikius, atsižvelgiant į masinės gamybos apribojimus. Trys pagrindiniai pritaikymo elementai yra apibrėžti ir naudojami norint atskirti produktą šioms vartotojų grupėms: 1.skelbimas ekrane2 ekrano aukščio reguliavimas3.klaviatūros ir skaičiuotuvo kombinacija. Kaip sprendimas pridedamas pritaikomas antrinis ekrano modulis, o unikalus tinkinamas klaviatūros ir skaičiuotuvo derinys yra

Projekto pavadinimas : BENT, Dizainerių vardas : Vestel ID Team, Kliento vardas : Vestel Electronics Co..

BENT Pritaikomas Viskas Viename Kompiuteris

Šis nuostabus dizainas yra sidabro dizaino apdovanojimo laimėtojas mados, drabužių ir drabužių dizaino konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti sidabro apdovanojimus pelniusių dizainerių dizaino portfelį, kad atrastumėte daugybę kitų naujų, novatoriškų, originalių ir kūrybingų mados, drabužių ir drabužių dizaino darbų.

Dienos dizainas

Nuostabus dizainas. Geras dizainas. Geriausias dizainas.

Geri dizainai sukuria vertę visuomenei. Kasdien pristatome specialų dizaino projektą, kuris demonstruoja dizaino kompetenciją. Šiandien mums malonu pristatyti apdovanojimus pelniusį dizainą, kuris daro teigiamą įspūdį. Kasdien pristatysime daugiau puikių ir įkvepiančių dizainų. Būtinai apsilankykite pas mus kasdien, kad galėtumėte pasidžiaugti naujais geriausio dizaino gaminiais ir didžiausių dizainerių projektais visame pasaulyje.