Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Šluota Ir Šluota

Ropo

Šluota Ir Šluota „Ropo“ yra savaime balansuojanti šluotos ir šluotos koncepcija, kuri niekada nenukrenta ant grindų. Dėl nedidelio vandens rezervuaro, esančio šiukšlių dėžės apatiniame skyriuje, svorio, „Ropo“ išlaiko natūralų pusiausvyrą. Tiesiogiai nušluostę dulkes tiesia dulkių dėžės lūpa, vartotojai gali sugriebti šluotą ir dulkių dėžę ir sudėti ją kaip vieną bloką, nesirūpindami, kad ji kada nors nukristų. Šiuolaikiška ekologiška forma siekiama suteikti vidaus erdvėms paprastumo, o siūbuojantis, weeble wobble bruožas ketina sužavėti vartotojus valant grindis.

Projekto pavadinimas : Ropo, Dizainerių vardas : Berk Ilhan, Kliento vardas : .

Ropo Šluota Ir Šluota

Šis nuostabus dizainas yra sidabro dizaino apdovanojimo laimėtojas mados, drabužių ir drabužių dizaino konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti sidabro apdovanojimus pelniusių dizainerių dizaino portfelį, kad atrastumėte daugybę kitų naujų, novatoriškų, originalių ir kūrybingų mados, drabužių ir drabužių dizaino darbų.

Dienos dizainas

Nuostabus dizainas. Geras dizainas. Geriausias dizainas.

Geri dizainai sukuria vertę visuomenei. Kasdien pristatome specialų dizaino projektą, kuris demonstruoja dizaino kompetenciją. Šiandien mums malonu pristatyti apdovanojimus pelniusį dizainą, kuris daro teigiamą įspūdį. Kasdien pristatysime daugiau puikių ir įkvepiančių dizainų. Būtinai apsilankykite pas mus kasdien, kad galėtumėte pasidžiaugti naujais geriausio dizaino gaminiais ir didžiausių dizainerių projektais visame pasaulyje.