Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Kėdė

Desire

Kėdė „Desire“ yra kėdė, kurios tikslas - padidinti jūsų aistrą ir geismą dėl lygios formos ir švelnios spalvos. Tai nėra žmonėms, ieškantiems atsipalaidavimo, kėdė neklaužadams, ieškantiems malonumo visomis prasmėmis. Pradinę idėją įkvėpė ašaros forma, tačiau modeliavimo metu ji buvo iškreipta, norint gauti šią švelnią ir gracingą figūrą, išprovokuoti norą paliesti, būti panaudotam, būti jūsų nuosavybe.

Projekto pavadinimas : Desire, Dizainerių vardas : Vasil Velchev, Kliento vardas : MAGMA graphics.

Desire Kėdė

Šis puikus dizainas yra bronzinio dizaino apdovanojimo laimėtojas architektūros, pastatų ir konstrukcijų projektavimo konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti bronzos apdovanojimą pelniusį dizainerių dizaino portfelį, kad atrastumėte daugybę kitų naujų, novatoriškų, originalių ir kūrybingų architektūros, pastatų ir konstrukcijų projektavimo darbų.

Dienos dizainas

Nuostabus dizainas. Geras dizainas. Geriausias dizainas.

Geri dizainai sukuria vertę visuomenei. Kasdien pristatome specialų dizaino projektą, kuris demonstruoja dizaino kompetenciją. Šiandien mums malonu pristatyti apdovanojimus pelniusį dizainą, kuris daro teigiamą įspūdį. Kasdien pristatysime daugiau puikių ir įkvepiančių dizainų. Būtinai apsilankykite pas mus kasdien, kad galėtumėte pasidžiaugti naujais geriausio dizaino gaminiais ir didžiausių dizainerių projektais visame pasaulyje.