Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Sąveikaujantis Dantų Šepetėlis

TTONE

Sąveikaujantis Dantų Šepetėlis „TTone“ yra interaktyvus dantų šepetėlis vaikams, grojantis muziką be tradicinių baterijų. TTonas fiksuoja kinetinę energiją, kurią sukuria šepetys. Siekiama, kad šepetėlis būtų įdomesnis vaikui, tuo pačiu ugdant sveikus dantų higienos įpročius. Muzika atliekama iš keičiamo šepetėlio. Pakeitus šepetėlį, jie įgyja naują muzikinę melodiją kartu su nauju šepetėliu. Muzika džiugina vaiką, skatina juos teptuotis tinkamu laiku, kartu leisdama tėvams žinoti, ar jų vaikas baigė šepetėlį, ar ne.

Projekto pavadinimas : TTONE, Dizainerių vardas : Nien-Fu Chen, Kliento vardas : Umeå Institute of Design .

TTONE Sąveikaujantis Dantų Šepetėlis

Šis puikus dizainas yra bronzinio dizaino apdovanojimo laimėtojas architektūros, pastatų ir konstrukcijų projektavimo konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti bronzos apdovanojimą pelniusį dizainerių dizaino portfelį, kad atrastumėte daugybę kitų naujų, novatoriškų, originalių ir kūrybingų architektūros, pastatų ir konstrukcijų projektavimo darbų.

Dienos dizaino legenda

Legendiniai dizaineriai ir jų apdovanoti darbai.

Dizaino legendos yra nepaprastai garsūs dizaineriai, kurie savo gerų dizainų dėka pagerina mūsų pasaulį. Atraskite legendinius dizainerius ir jų novatoriškus gaminių dizainus, originalius meno kūrinius, kūrybinę architektūrą, išskirtinius mados dizainus ir dizaino strategijas. Mėgaukitės ir tyrinėkite originalius visame pasaulyje apdovanotų dizainerių, menininkų, architektų, novatorių ir prekės ženklų dizaino darbus. Įkvėpkite kūrybinių dizainų.