Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Rokeris Ir Skaidrė

2-in-1 Slide to Rocker

Rokeris Ir Skaidrė „2 viename“ skaidrę į „Rocker“ lengvai paverčia iš rokerio į skaidrę, kad būtų du įdomūs žaidimo būdai. Pristatant slydimo režimą, yra tekstūruotos pakopos ir tvirtos rankenos kartu su švelniai pasvirusiu 32 colių (81 cm) slydimu pradedantiesiems; rokerio režime ypač plati bazė ir tvirtos rankenos suteikia saugumą siūbuojant. Šis produktas yra idealus tiek naudojimui lauke, tiek lauke. Matmenys: skaidrė: 33,3 "D x 19,7" P x 20,4 "A (85 D x 50 W x 52 H cm)" Rocker ": 32" D x 19,7 "W x 20,4" H (81 D x 50 W x 52H cm) Tinka nuo 1,5 iki 3 metų amžiaus.

Projekto pavadinimas : 2-in-1 Slide to Rocker, Dizainerių vardas : Grow'n Up R&D Team Wally Sze, King Yuen, Stimson Chow, Samuel Lee, Kliento vardas : Grow'n Up Limited.

2-in-1 Slide to Rocker Rokeris Ir Skaidrė

Šis puikus dizainas yra bronzinio dizaino apdovanojimo laimėtojas architektūros, pastatų ir konstrukcijų projektavimo konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti bronzos apdovanojimą pelniusį dizainerių dizaino portfelį, kad atrastumėte daugybę kitų naujų, novatoriškų, originalių ir kūrybingų architektūros, pastatų ir konstrukcijų projektavimo darbų.

Dienos dizainas

Nuostabus dizainas. Geras dizainas. Geriausias dizainas.

Geri dizainai sukuria vertę visuomenei. Kasdien pristatome specialų dizaino projektą, kuris demonstruoja dizaino kompetenciją. Šiandien mums malonu pristatyti apdovanojimus pelniusį dizainą, kuris daro teigiamą įspūdį. Kasdien pristatysime daugiau puikių ir įkvepiančių dizainų. Būtinai apsilankykite pas mus kasdien, kad galėtumėte pasidžiaugti naujais geriausio dizaino gaminiais ir didžiausių dizainerių projektais visame pasaulyje.