Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Biuro Mažos Apimties

Conceptual Minimalism

Biuro Mažos Apimties Interjero dizainas yra susietas su estetiniu, tačiau nefunkcionaliu minimalizmu. Atviro plano erdvę pabrėžia švarios linijos, didelės įstiklintos angos, leidžiančios natūraliai praleisti dieną, leidžiančios linijai ir plokštumai tapti pagrindiniais konstrukciniais ir estetiniais elementais. Stačiakampių trūkumas lėmė poreikį priimti dinamiškesnį erdvės vaizdą, tuo tarpu pasirinkus šviesių spalvų paletę, suderintą su medžiaga ir tekstūra, galima pasiekti erdvės ir funkcijos vienovę. Nebaigta betoninė apdaila pakyla prie sienų, kad būtų kontrastas tarp baltos-minkštos ir grubiai pilkos spalvos.

Projekto pavadinimas : Conceptual Minimalism, Dizainerių vardas : Helen Brasinika, Kliento vardas : BllendDesignOffice.

Conceptual Minimalism Biuro Mažos Apimties

Šis nuostabus dizainas yra sidabro dizaino apdovanojimo laimėtojas mados, drabužių ir drabužių dizaino konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti sidabro apdovanojimus pelniusių dizainerių dizaino portfelį, kad atrastumėte daugybę kitų naujų, novatoriškų, originalių ir kūrybingų mados, drabužių ir drabužių dizaino darbų.

Dienos dizainas

Nuostabus dizainas. Geras dizainas. Geriausias dizainas.

Geri dizainai sukuria vertę visuomenei. Kasdien pristatome specialų dizaino projektą, kuris demonstruoja dizaino kompetenciją. Šiandien mums malonu pristatyti apdovanojimus pelniusį dizainą, kuris daro teigiamą įspūdį. Kasdien pristatysime daugiau puikių ir įkvepiančių dizainų. Būtinai apsilankykite pas mus kasdien, kad galėtumėte pasidžiaugti naujais geriausio dizaino gaminiais ir didžiausių dizainerių projektais visame pasaulyje.