Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Vonios Kambarys

Passion

Vonios Kambarys Ši maudykla įkūnija janius ir yinus, juodaodžius ir baltus, aistrą ir ramybę. Natūralus marmuras suteikia šiam kambariui originalų ir nepakartojamą pojūtį. Kadangi mes visada ieškome natūralaus jausmo, nusprendžiau naudoti organines medžiagas, kurios sukuria tikrai ramią atmosferą. Lubos yra tarsi paskutinis prisilietimas, suteikiantis šiame kambaryje vidinę harmoniją. Dėl daugybės veidrodžių jis atrodo erdvesnis. Visi jungikliai, lizdai ir aksesuarai buvo parinkti taip, kad atitiktų šepečio chromo spalvų schemą. Chromuotas chromas atrodo madingas prieš juodą plytelę ir atitinka interjerą.

Projekto pavadinimas : Passion, Dizainerių vardas : Julia Subbotina, Kliento vardas : Julia Subbotina.

Passion Vonios Kambarys

Šis geras dizainas yra dizaino apdovanojimo laureatas pakuočių dizaino konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti apdovanojimus pelniusių dizainerių dizaino portfelį, kad atrastumėte daugybę kitų naujų, inovatyvių, originalių ir kūrybingų pakuočių dizaino darbų.

Dienos dizainas

Nuostabus dizainas. Geras dizainas. Geriausias dizainas.

Geri dizainai sukuria vertę visuomenei. Kasdien pristatome specialų dizaino projektą, kuris demonstruoja dizaino kompetenciją. Šiandien mums malonu pristatyti apdovanojimus pelniusį dizainą, kuris daro teigiamą įspūdį. Kasdien pristatysime daugiau puikių ir įkvepiančių dizainų. Būtinai apsilankykite pas mus kasdien, kad galėtumėte pasidžiaugti naujais geriausio dizaino gaminiais ir didžiausių dizainerių projektais visame pasaulyje.