Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Skaitmeninis Menas

Surface

Skaitmeninis Menas Eterinis kūrinio pobūdis sukelia kažką apčiuopiamo. Idėja kilo iš vandens panaudojimo kaip elemento, kuris perteikia paviršiaus ir paviršiaus esmę. Dizainerė žavi įsijausti į mūsų tapatybes ir aplinkinių vaidmenį šiame procese. Jam mes „virstame“, kai parodome ką nors iš savęs.

Projekto pavadinimas : Surface, Dizainerių vardas : Grégoire A. Meyer, Kliento vardas : .

Surface Skaitmeninis Menas

Šis nuostabus dizainas yra sidabro dizaino apdovanojimo laimėtojas mados, drabužių ir drabužių dizaino konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti sidabro apdovanojimus pelniusių dizainerių dizaino portfelį, kad atrastumėte daugybę kitų naujų, novatoriškų, originalių ir kūrybingų mados, drabužių ir drabužių dizaino darbų.

Dienos dizainas

Nuostabus dizainas. Geras dizainas. Geriausias dizainas.

Geri dizainai sukuria vertę visuomenei. Kasdien pristatome specialų dizaino projektą, kuris demonstruoja dizaino kompetenciją. Šiandien mums malonu pristatyti apdovanojimus pelniusį dizainą, kuris daro teigiamą įspūdį. Kasdien pristatysime daugiau puikių ir įkvepiančių dizainų. Būtinai apsilankykite pas mus kasdien, kad galėtumėte pasidžiaugti naujais geriausio dizaino gaminiais ir didžiausių dizainerių projektais visame pasaulyje.