Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Ekologiškas Alyvuogių Aliejus

Epsilon

Ekologiškas Alyvuogių Aliejus Alyvuogių aliejus „Epsilon“ yra riboto leidimo produktas iš ekologiškų alyvuogių giraites. Visas gamybos procesas atliekamas rankomis, naudojant tradicinius metodus, o alyvuogių aliejus išpilstomas į butelius nefiltruotas. Sukūrėme šią pakuotę norėdami užtikrinti, kad vartotojas iš gamyklos gautų jautrius labai maistingo produkto komponentus be jokių pakeitimų. Mes naudojame butelį „Quadrotta“, apsaugotą apvyniojimu, pririštu oda ir įdėtą į rankų darbo medinę dėžę, užklijuotą sandarinimo vašku. Taigi vartotojai žino, kad produktas atkeliavo tiesiai iš gamyklos be jokio įsikišimo.

Projekto pavadinimas : Epsilon, Dizainerių vardas : George Gouvianakis, Kliento vardas : Geronymakis George, Organic Farmer/Producer.

Epsilon Ekologiškas Alyvuogių Aliejus

Šis nuostabus dizainas yra sidabro dizaino apdovanojimo laimėtojas mados, drabužių ir drabužių dizaino konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti sidabro apdovanojimus pelniusių dizainerių dizaino portfelį, kad atrastumėte daugybę kitų naujų, novatoriškų, originalių ir kūrybingų mados, drabužių ir drabužių dizaino darbų.

Dienos dizainas

Nuostabus dizainas. Geras dizainas. Geriausias dizainas.

Geri dizainai sukuria vertę visuomenei. Kasdien pristatome specialų dizaino projektą, kuris demonstruoja dizaino kompetenciją. Šiandien mums malonu pristatyti apdovanojimus pelniusį dizainą, kuris daro teigiamą įspūdį. Kasdien pristatysime daugiau puikių ir įkvepiančių dizainų. Būtinai apsilankykite pas mus kasdien, kad galėtumėte pasidžiaugti naujais geriausio dizaino gaminiais ir didžiausių dizainerių projektais visame pasaulyje.