Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Kalendorius

NTT COMWARE 2013 Calendar “Custom&Enjoy”

Kalendorius Kaleidoskopu panašiai, tai kalendorius su persidengiančiomis iškirpčių grafikomis, nupieštomis daugiaspalviais raštais. Jo dizainas su spalvų raštais, kuriuos galima modifikuoti ir pritaikyti paprasčiausiai keičiant lapų tvarką, parodo „NTT COMWARE“ kūrybinius pojūčius. Suteikiama daug rašymo vietos, o valdomose linijose atsižvelgiama į funkcionalumą, todėl ji yra tobula kaip tvarkaraščio kalendorius, kurį norėtumėte naudoti papuošdami savo asmeninę erdvę.

Projekto pavadinimas : NTT COMWARE 2013 Calendar “Custom&Enjoy”, Dizainerių vardas : Katsumi Tamura, Kliento vardas : good morning inc..

NTT COMWARE 2013 Calendar “Custom&Enjoy” Kalendorius

Šis nuostabus dizainas yra sidabro dizaino apdovanojimo laimėtojas mados, drabužių ir drabužių dizaino konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti sidabro apdovanojimus pelniusių dizainerių dizaino portfelį, kad atrastumėte daugybę kitų naujų, novatoriškų, originalių ir kūrybingų mados, drabužių ir drabužių dizaino darbų.

Dienos dizainas

Nuostabus dizainas. Geras dizainas. Geriausias dizainas.

Geri dizainai sukuria vertę visuomenei. Kasdien pristatome specialų dizaino projektą, kuris demonstruoja dizaino kompetenciją. Šiandien mums malonu pristatyti apdovanojimus pelniusį dizainą, kuris daro teigiamą įspūdį. Kasdien pristatysime daugiau puikių ir įkvepiančių dizainų. Būtinai apsilankykite pas mus kasdien, kad galėtumėte pasidžiaugti naujais geriausio dizaino gaminiais ir didžiausių dizainerių projektais visame pasaulyje.