Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Laikrodis

Quantum

Laikrodis Norėjau kitokios formos, formos, kuri sužadintų mintis apie sportinius automobilius ir greitaeigius katerius. Aš visada mėgstu aštrių linijų ir kampų išvaizdą, ir tai parodė mano dizainą. Skaičiuoklė vaizduokliui pateikia 3D patirtį, ir yra keli „lygiai“, kurie yra matomi bet kokiu kampu, į kurį žiūrima. Aš sukūriau dirželio tvirtinimą, kad jis būtų tvirtai pritvirtintas prie laikrodžio, o pagrindinis tikslas - suteikti dėvėjui integruotą ir trijų matmenų patirtį.

Projekto pavadinimas : Quantum, Dizainerių vardas : Elbert Han, Kliento vardas : Han Designs.

Quantum Laikrodis

Šis geras dizainas yra dizaino apdovanojimo laureatas pakuočių dizaino konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti apdovanojimus pelniusių dizainerių dizaino portfelį, kad atrastumėte daugybę kitų naujų, inovatyvių, originalių ir kūrybingų pakuočių dizaino darbų.

Dienos dizainas

Nuostabus dizainas. Geras dizainas. Geriausias dizainas.

Geri dizainai sukuria vertę visuomenei. Kasdien pristatome specialų dizaino projektą, kuris demonstruoja dizaino kompetenciją. Šiandien mums malonu pristatyti apdovanojimus pelniusį dizainą, kuris daro teigiamą įspūdį. Kasdien pristatysime daugiau puikių ir įkvepiančių dizainų. Būtinai apsilankykite pas mus kasdien, kad galėtumėte pasidžiaugti naujais geriausio dizaino gaminiais ir didžiausių dizainerių projektais visame pasaulyje.