Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Vaizdinis Identitetas

Le Coffret - Chambres D'Hôtes

Vaizdinis Identitetas „Le Coffret“ yra žavingo dizaino nakvynė ir pusryčiai Aostos slėnio centre. Projektas buvo sumanytas atsižvelgiant į autentišką stilių: todėl akmeninės sienos, medinės sijos ir senoviniai baldai. Apskritimas, simbolizuojantis dangų virš trikampio, vaizduojančio kalną, kur yra B & B, nuo idėjos apie žmogaus pakilimą į dangų idėją. „Onciale“ šriftas, pataisytas šiuolaikine versija, siekiant atsiminti Keltų slėnio kilmę, teisingai subalansuoja ir palaiko stiprų ir svarbų simbolį, kad galų gale būtų lengvai atpažįstamas ir lengvai patraukiantis logotipas.

Projekto pavadinimas : Le Coffret - Chambres D'Hôtes, Dizainerių vardas : Laura Ferrario, Kliento vardas : Ferrariodesign.

Le Coffret - Chambres D'Hôtes Vaizdinis Identitetas

Šis nuostabus dizainas yra sidabro dizaino apdovanojimo laimėtojas mados, drabužių ir drabužių dizaino konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti sidabro apdovanojimus pelniusių dizainerių dizaino portfelį, kad atrastumėte daugybę kitų naujų, novatoriškų, originalių ir kūrybingų mados, drabužių ir drabužių dizaino darbų.

Dienos dizainas

Nuostabus dizainas. Geras dizainas. Geriausias dizainas.

Geri dizainai sukuria vertę visuomenei. Kasdien pristatome specialų dizaino projektą, kuris demonstruoja dizaino kompetenciją. Šiandien mums malonu pristatyti apdovanojimus pelniusį dizainą, kuris daro teigiamą įspūdį. Kasdien pristatysime daugiau puikių ir įkvepiančių dizainų. Būtinai apsilankykite pas mus kasdien, kad galėtumėte pasidžiaugti naujais geriausio dizaino gaminiais ir didžiausių dizainerių projektais visame pasaulyje.