Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Patalpų Apšvietimas

Jordan Apotheke

Patalpų Apšvietimas Palaikydami išraiškingą vaistinės interjero architektūrą, funkciniai šviestuvai netrukdo savo išvaizda ir atkreipia dėmesį į šviesos poveikį, o ne į jų armatūros dizainą. Pagrindiniam apšvietimui skirti šviestuvai yra integruoti į pakabinamus šviestuvus, atspindinčius baldų formą, arba montuojami pakabinamų lubų šonuose, kad jie būtų kuo laisvesni nuo apatinių šviestuvų. Taigi vartotojai gali sutelkti dėmesį į šviesos kelią, vedantį pro vaistinę, susidedantį iš RGB-LED apšvietimu apšviestų plytelių, atitinkančių panašiai dinamiškai apšviestų skaitiklių spalvą.

Projekto pavadinimas : Jordan Apotheke, Dizainerių vardas : Conceptlicht GmbH, Kliento vardas : Conceptlicht GmbH.

Jordan Apotheke Patalpų Apšvietimas

Šis puikus dizainas yra aukso dizaino apdovanojimo laureatas apšvietimo gaminiuose ir apšvietimo projektų dizaino konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti auksinius apdovanojimus pelniusių dizainerių dizaino portfelį, norėdami atrasti daugybę kitų naujų, inovatyvių, originalių ir kūrybingų apšvietimo produktų bei apšvietimo projektų dizaino darbų.

Dienos dizainas

Nuostabus dizainas. Geras dizainas. Geriausias dizainas.

Geri dizainai sukuria vertę visuomenei. Kasdien pristatome specialų dizaino projektą, kuris demonstruoja dizaino kompetenciją. Šiandien mums malonu pristatyti apdovanojimus pelniusį dizainą, kuris daro teigiamą įspūdį. Kasdien pristatysime daugiau puikių ir įkvepiančių dizainų. Būtinai apsilankykite pas mus kasdien, kad galėtumėte pasidžiaugti naujais geriausio dizaino gaminiais ir didžiausių dizainerių projektais visame pasaulyje.