Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Gyvenamasis Namas

Iwan Residence

Gyvenamasis Namas Šis projektas yra prabangi gyvenamoji vieta rezidencijoje, priklausanti klientui, nepaprastai mėgstančiam pažangiausių šiuolaikinių dizainų, tačiau giliai prisirišusi prie spalvingos islamo nuojautos. Tai buvo proga įgyvendinti ilgai trokštamą tikslą ir siekį sujungti šiuos du skirtingus stilius ir išlaikyti nenutrūkstamą šių temų sintezės jausmą ir supratimą. Tai labiau panašu į skirtingų pasaulių, ideologijų ir epochų susimaišymą - mokslinės fantastikos mentaliniai vaizdai iš 1000 naktų istorinių rūmų, išgyvenančių didžiulį veido pakilimą į 21-ąją futuristinę aurą.

Projekto pavadinimas : Iwan Residence, Dizainerių vardas : Dalia Sadany, Kliento vardas : Dezines Dalia Sadany Creations.

Iwan Residence Gyvenamasis Namas

Šis geras dizainas yra dizaino apdovanojimo laureatas pakuočių dizaino konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti apdovanojimus pelniusių dizainerių dizaino portfelį, kad atrastumėte daugybę kitų naujų, inovatyvių, originalių ir kūrybingų pakuočių dizaino darbų.

Dienos dizainas

Nuostabus dizainas. Geras dizainas. Geriausias dizainas.

Geri dizainai sukuria vertę visuomenei. Kasdien pristatome specialų dizaino projektą, kuris demonstruoja dizaino kompetenciją. Šiandien mums malonu pristatyti apdovanojimus pelniusį dizainą, kuris daro teigiamą įspūdį. Kasdien pristatysime daugiau puikių ir įkvepiančių dizainų. Būtinai apsilankykite pas mus kasdien, kad galėtumėte pasidžiaugti naujais geriausio dizaino gaminiais ir didžiausių dizainerių projektais visame pasaulyje.