Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Banko Padalinys

DBS HQ

Banko Padalinys „allen international“ užduotis buvo įdiegti pačias naujausias bankininkystės technologijas, kad būtų patobulinta ir patobulinta klientų aptarnavimo patirtis jų naujame būstinėje filiale „Marina Bay“ finansinio centro bokšte, Singapūre. Gautame mažmeninio banko dizaine naudojama judesiams jautri interaktyvi skaitmeninė pasveikinimo siena, greitos aptarnavimo stotys greitam operacijų atlikimui ir kasos pagalbos skyrių montavimas pusiau privačiose konsultacijų dėžėse. Filialą taip pat sudaro 300 vietų auditorija ir pirmoji filialo televizijos studija, skirta „Channel News Asia“. Skirta skirti fojė

Projekto pavadinimas : DBS HQ, Dizainerių vardas : Allen International, Kliento vardas : allen international.

DBS HQ Banko Padalinys

Šis puikus dizainas yra bronzinio dizaino apdovanojimo laimėtojas architektūros, pastatų ir konstrukcijų projektavimo konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti bronzos apdovanojimą pelniusį dizainerių dizaino portfelį, kad atrastumėte daugybę kitų naujų, novatoriškų, originalių ir kūrybingų architektūros, pastatų ir konstrukcijų projektavimo darbų.

Dienos dizainas

Nuostabus dizainas. Geras dizainas. Geriausias dizainas.

Geri dizainai sukuria vertę visuomenei. Kasdien pristatome specialų dizaino projektą, kuris demonstruoja dizaino kompetenciją. Šiandien mums malonu pristatyti apdovanojimus pelniusį dizainą, kuris daro teigiamą įspūdį. Kasdien pristatysime daugiau puikių ir įkvepiančių dizainų. Būtinai apsilankykite pas mus kasdien, kad galėtumėte pasidžiaugti naujais geriausio dizaino gaminiais ir didžiausių dizainerių projektais visame pasaulyje.