Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Kavos Staliukas

Catena

Kavos Staliukas Kavos staliuką sudarė keturi šoniniai stalai. Neįprastas šoninių stalų išdėstymas sudaro L kavos stalo formą, kuri yra originali kavos staliukų forma. Norint naudoti stalus kaip kavos ar šoninius stalus, nereikia jokių papildomų pastangų, tiesiog šoniniai staliukai turi būti sudėti L formos. Kiekvienos šoninės lentelės apkrovą laikantys elementai formuojami naudojant skirtingus tos pačios formos derinius. Ši paprasta forma, stačiakampis su apvaliu kraštu, taip pat yra kiekvienos kavos stalo pusės, todėl kiekvieno šoninio stalo ir kavinės stalo forma yra skirtinga, bet susijusi.

Projekto pavadinimas : Catena, Dizainerių vardas : Ayça Sevinç Tatlı, Kliento vardas : .

Catena Kavos Staliukas

Šis puikus dizainas yra bronzinio dizaino apdovanojimo laimėtojas architektūros, pastatų ir konstrukcijų projektavimo konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti bronzos apdovanojimą pelniusį dizainerių dizaino portfelį, kad atrastumėte daugybę kitų naujų, novatoriškų, originalių ir kūrybingų architektūros, pastatų ir konstrukcijų projektavimo darbų.

Dienos dizainas

Nuostabus dizainas. Geras dizainas. Geriausias dizainas.

Geri dizainai sukuria vertę visuomenei. Kasdien pristatome specialų dizaino projektą, kuris demonstruoja dizaino kompetenciją. Šiandien mums malonu pristatyti apdovanojimus pelniusį dizainą, kuris daro teigiamą įspūdį. Kasdien pristatysime daugiau puikių ir įkvepiančių dizainų. Būtinai apsilankykite pas mus kasdien, kad galėtumėte pasidžiaugti naujais geriausio dizaino gaminiais ir didžiausių dizainerių projektais visame pasaulyje.