Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Pakuotės Dizainas

INNOTIVO - BORN TO IMPRESS

Pakuotės Dizainas Projekto tikslas buvo sukurti visiškai naują įspūdį iš esamų gaminių pakuočių, o tai mano klientui nebuvo sužavėtas. Tai yra pirmasis „INNOTIVO“ gaminys, mano klientas tikėjosi, kad mano dizainas ateityje nustatys etaloną ateinantiems gaminiams, ir šios gaminio pakuotės sėkmingai įvykdė „INNOTIVO“ projektavimo būdą, futuristinį ir stiprų vizualinį poveikį.

Projekto pavadinimas : INNOTIVO - BORN TO IMPRESS , Dizainerių vardas : Jeffery Yap ®, Kliento vardas : JEFFERY YAP DESIGN .

INNOTIVO - BORN TO IMPRESS   Pakuotės Dizainas

Šis puikus dizainas yra bronzinio dizaino apdovanojimo laimėtojas architektūros, pastatų ir konstrukcijų projektavimo konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti bronzos apdovanojimą pelniusį dizainerių dizaino portfelį, kad atrastumėte daugybę kitų naujų, novatoriškų, originalių ir kūrybingų architektūros, pastatų ir konstrukcijų projektavimo darbų.

Dienos dizainas

Nuostabus dizainas. Geras dizainas. Geriausias dizainas.

Geri dizainai sukuria vertę visuomenei. Kasdien pristatome specialų dizaino projektą, kuris demonstruoja dizaino kompetenciją. Šiandien mums malonu pristatyti apdovanojimus pelniusį dizainą, kuris daro teigiamą įspūdį. Kasdien pristatysime daugiau puikių ir įkvepiančių dizainų. Būtinai apsilankykite pas mus kasdien, kad galėtumėte pasidžiaugti naujais geriausio dizaino gaminiais ir didžiausių dizainerių projektais visame pasaulyje.