Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Stalas

cocktail

Stalas Dizainas yra juodas kokteilių stalas su įdomiais šešėliais, atkuriančiais stalo juodumą. Tai nesenstantis dizainas, tinkantis prie daugelio stilių. Artefaktai gali būti rodomi skirtingais žemiau esančiais lygiais, kad būtų pakeista stalo išvaizda, išlaikant stalo viršų. Stalas yra KD grynųjų pinigų nešiojimo dizainas: pirkite, neškite į namus ir lengvai surenkite bet kurį. Dizainas yra gražus, įdomu pažvelgti, bet nėra įkyrus. Kokteilių stalai paprastai yra veiklos centre, tačiau neturėtų tapti dėmesio centru - ši lentelė pasiekia būtent tai

Projekto pavadinimas : cocktail, Dizainerių vardas : Mario J Lotti, Kliento vardas : Mario J Lotti Architecture, PC.

cocktail Stalas

Šis puikus dizainas yra bronzinio dizaino apdovanojimo laimėtojas architektūros, pastatų ir konstrukcijų projektavimo konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti bronzos apdovanojimą pelniusį dizainerių dizaino portfelį, kad atrastumėte daugybę kitų naujų, novatoriškų, originalių ir kūrybingų architektūros, pastatų ir konstrukcijų projektavimo darbų.

Dienos dizainas

Nuostabus dizainas. Geras dizainas. Geriausias dizainas.

Geri dizainai sukuria vertę visuomenei. Kasdien pristatome specialų dizaino projektą, kuris demonstruoja dizaino kompetenciją. Šiandien mums malonu pristatyti apdovanojimus pelniusį dizainą, kuris daro teigiamą įspūdį. Kasdien pristatysime daugiau puikių ir įkvepiančių dizainų. Būtinai apsilankykite pas mus kasdien, kad galėtumėte pasidžiaugti naujais geriausio dizaino gaminiais ir didžiausių dizainerių projektais visame pasaulyje.