Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Transporto Pakuotė

The Cube

Transporto Pakuotė Mūsų parašo produktas „Cube“ yra atviros architektūros dėžutė, kuri yra patentuota ardančioji pakuočių pramonės technologija; Tai vienintelis rinkos sprendimas, suprojektuotas pereiti nuo produktų pakrovimo gamintojo gamybos linijos gale iki pristatymo sunkvežimio ir tiesiai į mažmenininkų pardavimo aukštą arba daugelio skirtingų pramonės šakų platintojus, sumažinant per didelę pakuotę ir pašalinant išlaidas . Tai buvo pirmasis pakuotės dizainas, atitinkantis „Walmart“ aplinkos ir ISTA bandymo direktyvas.

Projekto pavadinimas : The Cube, Dizainerių vardas : Luis Felipe Rego, Kliento vardas : Smart Packaging Systems.

The Cube Transporto Pakuotė

Šis geras dizainas yra dizaino apdovanojimo laureatas pakuočių dizaino konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti apdovanojimus pelniusių dizainerių dizaino portfelį, kad atrastumėte daugybę kitų naujų, inovatyvių, originalių ir kūrybingų pakuočių dizaino darbų.

Dienos dizainas

Nuostabus dizainas. Geras dizainas. Geriausias dizainas.

Geri dizainai sukuria vertę visuomenei. Kasdien pristatome specialų dizaino projektą, kuris demonstruoja dizaino kompetenciją. Šiandien mums malonu pristatyti apdovanojimus pelniusį dizainą, kuris daro teigiamą įspūdį. Kasdien pristatysime daugiau puikių ir įkvepiančių dizainų. Būtinai apsilankykite pas mus kasdien, kad galėtumėte pasidžiaugti naujais geriausio dizaino gaminiais ir didžiausių dizainerių projektais visame pasaulyje.