Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Kūrybinis Biuro Interjero Dizainas

Reckitt Benckiser office design

Kūrybinis Biuro Interjero Dizainas Kliento prašymas buvo suplanuoti visiškai nenutrūkstamą, atvirą, modernų biurą. Buvo atsižvelgiama į tai, kad apšvietimas yra labai geras ir pasinaudokite visomis puikiomis erdvėmis optiškai. Neužplombuokite. Valgyklos ir atviros virtuvės skyrius stengėmės, kad darbuotojai jaustųsi madingoje kavinėje. Kai buvo pristatyta jaunoji „RB“ komanda, palėpės aplinka ir bendrovės prekės ženklo spalvos buvo vieningai balsuotos už gatvės meno stiliaus interjerą.

Projekto pavadinimas : Reckitt Benckiser office design, Dizainerių vardas : Zoltan Madosfalvi, Kliento vardas : .

Reckitt Benckiser office design Kūrybinis Biuro Interjero Dizainas

Šis puikus dizainas yra bronzinio dizaino apdovanojimo laimėtojas architektūros, pastatų ir konstrukcijų projektavimo konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti bronzos apdovanojimą pelniusį dizainerių dizaino portfelį, kad atrastumėte daugybę kitų naujų, novatoriškų, originalių ir kūrybingų architektūros, pastatų ir konstrukcijų projektavimo darbų.

Dienos dizainas

Nuostabus dizainas. Geras dizainas. Geriausias dizainas.

Geri dizainai sukuria vertę visuomenei. Kasdien pristatome specialų dizaino projektą, kuris demonstruoja dizaino kompetenciją. Šiandien mums malonu pristatyti apdovanojimus pelniusį dizainą, kuris daro teigiamą įspūdį. Kasdien pristatysime daugiau puikių ir įkvepiančių dizainų. Būtinai apsilankykite pas mus kasdien, kad galėtumėte pasidžiaugti naujais geriausio dizaino gaminiais ir didžiausių dizainerių projektais visame pasaulyje.