Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Laisvų Rankų Vaizdo Durų Telefonas

Tiara

Laisvų Rankų Vaizdo Durų Telefonas „Tiara“ buvo suprojektuota atsižvelgiant į horizontalų ir vertikalų naudojimą, atsižvelgiant į naudojimo vietos plotį. Estetinę gaminio kokybę galima išlaikyti horizontalioje ir vertikalioje padėtyje. Patentuotas 90 laipsnių pasukamasis aparatas, skirtas 2,5 ir 3,5 colių monitoriams, suteikia galimybę lengvai pasukti monitorių. Patentuotą užrakto sistemą dangčiai gali būti atidaromi nenaudojant jokių papildomų prietaisų ar jėgos. Keičiami rėmai ir garsiakalbių grotelės suteikia nuostabų estetinį įspūdį.

Projekto pavadinimas : Tiara, Dizainerių vardas : RAHSAN AKIN, Kliento vardas : NETELSAN.

Tiara Laisvų Rankų Vaizdo Durų Telefonas

Šis puikus dizainas yra bronzinio dizaino apdovanojimo laimėtojas architektūros, pastatų ir konstrukcijų projektavimo konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti bronzos apdovanojimą pelniusį dizainerių dizaino portfelį, kad atrastumėte daugybę kitų naujų, novatoriškų, originalių ir kūrybingų architektūros, pastatų ir konstrukcijų projektavimo darbų.

Dienos dizainas

Nuostabus dizainas. Geras dizainas. Geriausias dizainas.

Geri dizainai sukuria vertę visuomenei. Kasdien pristatome specialų dizaino projektą, kuris demonstruoja dizaino kompetenciją. Šiandien mums malonu pristatyti apdovanojimus pelniusį dizainą, kuris daro teigiamą įspūdį. Kasdien pristatysime daugiau puikių ir įkvepiančių dizainų. Būtinai apsilankykite pas mus kasdien, kad galėtumėte pasidžiaugti naujais geriausio dizaino gaminiais ir didžiausių dizainerių projektais visame pasaulyje.