Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Perdirbti Papuošalai

Clairely Upcycled Jewellery

Perdirbti Papuošalai Gražūs, aiškūs, perdirbti papuošalai, sukurti atsižvelgiant į tai, kad nereikia naudoti „Claire de Lune“ liustra. Ši linija išsivystė į daugybę kolekcijų - visos pasakojamos istorijos, vaizduojančios labai asmeniškus žvilgsnius į dizainerio filosofiją. Skaidrumas yra gyvybiškai svarbi pačios dizainerės filosofijos dalis, ir ją atspindi pasirinkto akrilo pasirinkimas. Be naudojamo veidrodinio akrilo, kuris pats atspindi šviesą, medžiaga visada yra skaidri, spalvota arba skaidri. Kompaktinių diskų pakuotės sustiprina reposponavimo koncepcijas.

Projekto pavadinimas : Clairely Upcycled Jewellery , Dizainerių vardas : Claire Requa, Kliento vardas : CLAIRELY upcycled jewellery.

Clairely Upcycled Jewellery  Perdirbti Papuošalai

Šis nuostabus dizainas yra sidabro dizaino apdovanojimo laimėtojas mados, drabužių ir drabužių dizaino konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti sidabro apdovanojimus pelniusių dizainerių dizaino portfelį, kad atrastumėte daugybę kitų naujų, novatoriškų, originalių ir kūrybingų mados, drabužių ir drabužių dizaino darbų.

Dienos dizainas

Nuostabus dizainas. Geras dizainas. Geriausias dizainas.

Geri dizainai sukuria vertę visuomenei. Kasdien pristatome specialų dizaino projektą, kuris demonstruoja dizaino kompetenciją. Šiandien mums malonu pristatyti apdovanojimus pelniusį dizainą, kuris daro teigiamą įspūdį. Kasdien pristatysime daugiau puikių ir įkvepiančių dizainų. Būtinai apsilankykite pas mus kasdien, kad galėtumėte pasidžiaugti naujais geriausio dizaino gaminiais ir didžiausių dizainerių projektais visame pasaulyje.