Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Šoninis Stalas

Chandelier table

Šoninis Stalas Dekoratyvinis šoninis stalas. Šis subtilus stalas yra puikus kompanijos „Claire de Lune“ liustra kompanionas ir papildomas partneris. Taigi jos pavadinimas "Liustra lentelė". Jo "beveik ten" kokybę pabrėžia subtilus graviravimas, primenantis nėrinius. Kaip ir dauguma ACCENT suprojektuotų gaminių, jis pristatomas nefasuotas, todėl galutiniam vartotojui reikalingas tam tikras surinkimas, priminimas, kad CO2 sumažinimas yra neatsiejama projekto dalis. Gražus ir naudingas bet kurio miegamojo ar svetainės papildymas.

Projekto pavadinimas : Chandelier table, Dizainerių vardas : Claire Requa, Kliento vardas : Accent Aps.

Chandelier table Šoninis Stalas

Šis geras dizainas yra dizaino apdovanojimo laureatas pakuočių dizaino konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti apdovanojimus pelniusių dizainerių dizaino portfelį, kad atrastumėte daugybę kitų naujų, inovatyvių, originalių ir kūrybingų pakuočių dizaino darbų.

Dienos dizainas

Nuostabus dizainas. Geras dizainas. Geriausias dizainas.

Geri dizainai sukuria vertę visuomenei. Kasdien pristatome specialų dizaino projektą, kuris demonstruoja dizaino kompetenciją. Šiandien mums malonu pristatyti apdovanojimus pelniusį dizainą, kuris daro teigiamą įspūdį. Kasdien pristatysime daugiau puikių ir įkvepiančių dizainų. Būtinai apsilankykite pas mus kasdien, kad galėtumėte pasidžiaugti naujais geriausio dizaino gaminiais ir didžiausių dizainerių projektais visame pasaulyje.