Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Šriftas

Red Script Pro typeface

Šriftas „Red Script Pro“ yra unikalus šriftas, įkvėptas naujų technologijų ir įtaisų, skirtų alternatyvioms komunikacijos formoms, harmoningai sujungiantis mus su savo nemokamomis raidžių formomis. Įkvėptas „iPad“ ir suprojektuotas teptukuose, jis išreiškiamas unikaliu rašymo stiliumi. Jame yra anglų, graikų, taip pat kirilicos abėcėlė ir palaikoma daugiau nei 70 kalbų.

Projekto pavadinimas : Red Script Pro typeface, Dizainerių vardas : Red Design Consultants Rodanthi Senduka, Kliento vardas : .

Red Script Pro typeface Šriftas

Šis nuostabus dizainas yra sidabro dizaino apdovanojimo laimėtojas mados, drabužių ir drabužių dizaino konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti sidabro apdovanojimus pelniusių dizainerių dizaino portfelį, kad atrastumėte daugybę kitų naujų, novatoriškų, originalių ir kūrybingų mados, drabužių ir drabužių dizaino darbų.

Dienos dizainas

Nuostabus dizainas. Geras dizainas. Geriausias dizainas.

Geri dizainai sukuria vertę visuomenei. Kasdien pristatome specialų dizaino projektą, kuris demonstruoja dizaino kompetenciją. Šiandien mums malonu pristatyti apdovanojimus pelniusį dizainą, kuris daro teigiamą įspūdį. Kasdien pristatysime daugiau puikių ir įkvepiančių dizainų. Būtinai apsilankykite pas mus kasdien, kad galėtumėte pasidžiaugti naujais geriausio dizaino gaminiais ir didžiausių dizainerių projektais visame pasaulyje.