Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Virtuvės Aksesuarai

KITCHEN TRAIN

Virtuvės Aksesuarai Naudojant skirtingus virtuvės instrumentų stilius, be vizualinio susierzinimo sukuriama netvarkinga maisto gaminimo aplinka. Įrašęs trumpai, aš pabandžiau sukurti vieningą šių populiarių virtuvės aksesuarų, paprastai naudojamų visuose namuose, rinkinį. Šis dizainas buvo įkvėptas kūrybiškumo. „Vieninga forma“ ir „maloni išvaizda“ yra dvi jo savybės. Be to, dėl inovatyvios išvaizdos jis bus patenkintas rinka. Tai bus galimybė gamintojui ir klientui, kad 6 indai yra perkami vienoje pakuotėje.

Projekto pavadinimas : KITCHEN TRAIN, Dizainerių vardas : Ahmad Abedini, Kliento vardas : Iranian Industrial Designers Institute.

KITCHEN TRAIN Virtuvės Aksesuarai

Šis puikus dizainas yra aukso dizaino apdovanojimo laureatas apšvietimo gaminiuose ir apšvietimo projektų dizaino konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti auksinius apdovanojimus pelniusių dizainerių dizaino portfelį, norėdami atrasti daugybę kitų naujų, inovatyvių, originalių ir kūrybingų apšvietimo produktų bei apšvietimo projektų dizaino darbų.

Dienos dizainas

Nuostabus dizainas. Geras dizainas. Geriausias dizainas.

Geri dizainai sukuria vertę visuomenei. Kasdien pristatome specialų dizaino projektą, kuris demonstruoja dizaino kompetenciją. Šiandien mums malonu pristatyti apdovanojimus pelniusį dizainą, kuris daro teigiamą įspūdį. Kasdien pristatysime daugiau puikių ir įkvepiančių dizainų. Būtinai apsilankykite pas mus kasdien, kad galėtumėte pasidžiaugti naujais geriausio dizaino gaminiais ir didžiausių dizainerių projektais visame pasaulyje.