Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Koncepcijos Įspėjimo Sistema

Saving Millions of Lives on the road!

Koncepcijos Įspėjimo Sistema Kodėl šviesoforuose yra oranžinė spalva, o automobilių stabdžių žibintų nėra? Šiandien automobiliai ateina tik su raudonais stabdžių žibintais gale. Ši „pasenusi“ įspėjimo sistema turi didelių trūkumų, ypač važiuojant didesniu greičiu. Raudona įspėjamoji lemputė rodoma tik po to, kai vairuotojas paspaudžia stabdžius. PACA (prognozuojami įspėjimai apie susidūrimą su kliūtimis) rodo išankstinį įspėjamąjį oranžinį švyturėlį, prieš tai, kai pagrindinės transporto priemonės vairuotojas įjungia stabdžius. Tai leidžia antros transporto priemonės vairuotojui laiku sustoti ir užkerta kelią susidūrimui. Šis paradigmos pokytis ištaiso gyvybei pavojingą esamo dizaino trūkumą.

Projekto pavadinimas : Saving Millions of Lives on the road! , Dizainerių vardas : Anjan Cariappa M M, Kliento vardas : Muckati Sentient Design and Devices.

Saving Millions of Lives on the road!  Koncepcijos Įspėjimo Sistema

Šis puikus dizainas yra bronzinio dizaino apdovanojimo laimėtojas architektūros, pastatų ir konstrukcijų projektavimo konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti bronzos apdovanojimą pelniusį dizainerių dizaino portfelį, kad atrastumėte daugybę kitų naujų, novatoriškų, originalių ir kūrybingų architektūros, pastatų ir konstrukcijų projektavimo darbų.

Dienos dizainas

Nuostabus dizainas. Geras dizainas. Geriausias dizainas.

Geri dizainai sukuria vertę visuomenei. Kasdien pristatome specialų dizaino projektą, kuris demonstruoja dizaino kompetenciją. Šiandien mums malonu pristatyti apdovanojimus pelniusį dizainą, kuris daro teigiamą įspūdį. Kasdien pristatysime daugiau puikių ir įkvepiančių dizainų. Būtinai apsilankykite pas mus kasdien, kad galėtumėte pasidžiaugti naujais geriausio dizaino gaminiais ir didžiausių dizainerių projektais visame pasaulyje.