Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Jaunimo Mados Tinklo Parduotuvė

Trend Platter

Jaunimo Mados Tinklo Parduotuvė „Trend Platter“ kaip ryškus prekės ženklo „įvairovė“ ir „sumaišykite ir suderinkite“ bruožų pavyzdys išryškina prekės ženklo akcentą per daugybę madingų dizaino stilių, pradedant klasikiniu ir vintažiniu, baigiant moderniu ir minimaliu. Juodosios skliautinės lubos klasikiniu būdu demonstruoja madą, o languotos grindys suteikia vintažinį vaizdą. Balta sritis parodo minimalistinį paprastumą, o moderni zona užpildyta ramiomis juodomis ir metalinėmis spalvomis. Skirtingų stilių fonas pagal užsakymą yra kūrybingas požiūris į prekės ženklo bruožo išryškinimą.

Projekto pavadinimas : Trend Platter, Dizainerių vardas : Lam Wai Ming, Kliento vardas : PMTD Ltd..

Trend Platter Jaunimo Mados Tinklo Parduotuvė

Šis puikus dizainas yra bronzinio dizaino apdovanojimo laimėtojas architektūros, pastatų ir konstrukcijų projektavimo konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti bronzos apdovanojimą pelniusį dizainerių dizaino portfelį, kad atrastumėte daugybę kitų naujų, novatoriškų, originalių ir kūrybingų architektūros, pastatų ir konstrukcijų projektavimo darbų.

Dienos dizainas

Nuostabus dizainas. Geras dizainas. Geriausias dizainas.

Geri dizainai sukuria vertę visuomenei. Kasdien pristatome specialų dizaino projektą, kuris demonstruoja dizaino kompetenciją. Šiandien mums malonu pristatyti apdovanojimus pelniusį dizainą, kuris daro teigiamą įspūdį. Kasdien pristatysime daugiau puikių ir įkvepiančių dizainų. Būtinai apsilankykite pas mus kasdien, kad galėtumėte pasidžiaugti naujais geriausio dizaino gaminiais ir didžiausių dizainerių projektais visame pasaulyje.