Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Auskarai

GEMEL

Auskarai Mano tikslas buvo sukurti brangakmenį, naudojant savo formavimo būdą, naudojant presų formavimą, ir panaudoti produktą mano istoriškai minėtuose juvelyrinių dirbinių dizainuose. Rezultatas yra lengvas brangakmenio kopija 'Gemel'. „Gemel“ gali būti gaminamas įvairiausių ryškių spalvų, raštų ir dydžių. „Gemel“ yra lengvas, todėl didelį akmenį „Gemel“ galima nešioti kaip patogius auskarus. „Gemel“ naudojimas suteikia man galimybę į savo papuošalų dizainą įtraukti įvairiausias formas ir spalvas.

Projekto pavadinimas : GEMEL, Dizainerių vardas : Katherine Alexandra Brunacci, Kliento vardas : Katherine Alexandra Brunacci.

GEMEL Auskarai

Šis geras dizainas yra dizaino apdovanojimo laureatas pakuočių dizaino konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti apdovanojimus pelniusių dizainerių dizaino portfelį, kad atrastumėte daugybę kitų naujų, inovatyvių, originalių ir kūrybingų pakuočių dizaino darbų.

Dienos dizainas

Nuostabus dizainas. Geras dizainas. Geriausias dizainas.

Geri dizainai sukuria vertę visuomenei. Kasdien pristatome specialų dizaino projektą, kuris demonstruoja dizaino kompetenciją. Šiandien mums malonu pristatyti apdovanojimus pelniusį dizainą, kuris daro teigiamą įspūdį. Kasdien pristatysime daugiau puikių ir įkvepiančių dizainų. Būtinai apsilankykite pas mus kasdien, kad galėtumėte pasidžiaugti naujais geriausio dizaino gaminiais ir didžiausių dizainerių projektais visame pasaulyje.