Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Stalas

Codependent

Stalas Iš koalicijos išsiskiria psichologija ir dizainas, ypatingą dėmesį skiriant fizinėms psichologinės būklės apraiškoms, priklausomybei nuo priklausomybės. Šios dvi tarpusavyje sujungtos lentelės, kad veiktų, turi remtis viena į kitą. Dvi formos yra nepajėgios atsistoti viena nuo kitos, tačiau kartu sukuria vieną funkcinę formą. Galutinis stalas yra galingas pavyzdys, kurio visuma yra didesnė už jo dalių sumą.

Projekto pavadinimas : Codependent, Dizainerių vardas : Fletcher Eshbaugh, Kliento vardas : 1th Studio.

Codependent Stalas

Šis puikus dizainas yra aukso dizaino apdovanojimo laureatas apšvietimo gaminiuose ir apšvietimo projektų dizaino konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti auksinius apdovanojimus pelniusių dizainerių dizaino portfelį, norėdami atrasti daugybę kitų naujų, inovatyvių, originalių ir kūrybingų apšvietimo produktų bei apšvietimo projektų dizaino darbų.

Dienos dizainas

Nuostabus dizainas. Geras dizainas. Geriausias dizainas.

Geri dizainai sukuria vertę visuomenei. Kasdien pristatome specialų dizaino projektą, kuris demonstruoja dizaino kompetenciją. Šiandien mums malonu pristatyti apdovanojimus pelniusį dizainą, kuris daro teigiamą įspūdį. Kasdien pristatysime daugiau puikių ir įkvepiančių dizainų. Būtinai apsilankykite pas mus kasdien, kad galėtumėte pasidžiaugti naujais geriausio dizaino gaminiais ir didžiausių dizainerių projektais visame pasaulyje.