Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Kapsulė

Wildcook

Kapsulė „Wild Cook“ kapsulė yra įvairių natūralių ingredientų kapsulė, skirta rūkyti maistą ir sukurti skirtingus skonius bei kvapus. Dauguma žmonių mano, kad vienintelis būdas rūkyti maistą yra deginant įvairių rūšių medieną, tačiau tiesa yra tai, kad jūs galite gaminti savo maistą rūkytą daugybe medžiagų ir sukurti visiškai naują skonį ir kvapą. Dizaineriai suprato skonio skirtumus visame pasaulyje, todėl šis dizainas yra visiškai lankstus, kai kalbama apie jo pritaikymą įvairiuose regionuose. Šios kapsulės yra išmaišytos ir iš atskirų ingredientų.

Projekto pavadinimas : Wildcook, Dizainerių vardas : Ladan Zadfar and Mohammad Farshad, Kliento vardas : Creator studio.

Wildcook Kapsulė

Šis geras dizainas yra dizaino apdovanojimo laureatas pakuočių dizaino konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti apdovanojimus pelniusių dizainerių dizaino portfelį, kad atrastumėte daugybę kitų naujų, inovatyvių, originalių ir kūrybingų pakuočių dizaino darbų.

Dienos dizainas

Nuostabus dizainas. Geras dizainas. Geriausias dizainas.

Geri dizainai sukuria vertę visuomenei. Kasdien pristatome specialų dizaino projektą, kuris demonstruoja dizaino kompetenciją. Šiandien mums malonu pristatyti apdovanojimus pelniusį dizainą, kuris daro teigiamą įspūdį. Kasdien pristatysime daugiau puikių ir įkvepiančių dizainų. Būtinai apsilankykite pas mus kasdien, kad galėtumėte pasidžiaugti naujais geriausio dizaino gaminiais ir didžiausių dizainerių projektais visame pasaulyje.