Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Knyga

ZhuZi Art

Knyga Nanjingo Zhuzi dailės muziejus išleido knygų leidinių seriją surinktiems tradicinės kinų kaligrafijos ir tapybos darbams. Dėl ilgametės istorijos ir elegantiškos technikos tradiciniai kinų paveikslai ir kaligrafija yra vertinami dėl jų meninio ir praktinio patrauklumo. Kuriant kolekciją buvo naudojamos abstrakčios formos, spalvos ir linijos, siekiant sukurti nuoseklų jausmingumą ir paryškinti tuščią vietą eskize. Pastangos sutampa su tradicinės tapybos ir kaligrafijos stilių menininkais.

Projekto pavadinimas : ZhuZi Art, Dizainerių vardas : ALICE XI ZONG, Kliento vardas : ZHUZI Art Center.

ZhuZi Art Knyga

Šis puikus dizainas yra aukso dizaino apdovanojimo laureatas apšvietimo gaminiuose ir apšvietimo projektų dizaino konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti auksinius apdovanojimus pelniusių dizainerių dizaino portfelį, norėdami atrasti daugybę kitų naujų, inovatyvių, originalių ir kūrybingų apšvietimo produktų bei apšvietimo projektų dizaino darbų.

Dienos dizainas

Nuostabus dizainas. Geras dizainas. Geriausias dizainas.

Geri dizainai sukuria vertę visuomenei. Kasdien pristatome specialų dizaino projektą, kuris demonstruoja dizaino kompetenciją. Šiandien mums malonu pristatyti apdovanojimus pelniusį dizainą, kuris daro teigiamą įspūdį. Kasdien pristatysime daugiau puikių ir įkvepiančių dizainų. Būtinai apsilankykite pas mus kasdien, kad galėtumėte pasidžiaugti naujais geriausio dizaino gaminiais ir didžiausių dizainerių projektais visame pasaulyje.