Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Laikrodžių Mugės Įžanginė Erdvė -

Salon de TE

Laikrodžių Mugės Įžanginė Erdvė - Prieš lankytojus tyrinėjant 145 tarptautinių laikrodžių prekės ženklus „Salon de TE“, reikėjo įvadinio 1900m2 erdvės projekto. Norėdami pritraukti lankytojų vaizduotę apie prabangų gyvenimo būdą ir romantiškumą, pagrindinė koncepcija buvo sukurta „Deluxe traukinio kelionė“. Norėdami sukurti dramatizmą, priėmimo kabinetas buvo pakeistas dienos stoties tema, suderinta su salės vakarinės traukinio platformos scena su gyvenimo dydžio traukinio vagono langais, skleidžiančiais pasakojimo vaizdus. Galiausiai įvairialypė arena su scena atveria įvairius firminius vitrinas.

Turistų Traukos Objektas

In love with the wind

Turistų Traukos Objektas Pilis, kurią myli vėjas, yra 20-ojo amžiaus rezidencija, esanti 10 arų kraštovaizdyje netoli Ravadinovo kaimo, ploto Strandzos kalno širdyje. Apsilankykite ir mėgaukitės visame pasaulyje žinomomis kolekcijomis, nuostabia architektūra ir įkvepiančiomis šeimos istorijomis. Atsipalaiduokite tarp idiliškų sodų, mėgaukitės pasivaikščiojimais po miškus ir ežerus ir pajuskite pasakų dvasią.

Turistų Traukos Objektas

The Castle

Turistų Traukos Objektas Pilis yra privatus projektas, pradėtas prieš dvidešimt metų, 1996 m., Nuo vaikystės svajonės pastatyti savo pilį, tokią pat, kaip ir pasakose. Projektuotojas taip pat yra architektas, konstruktorius ir kraštovaizdžio dizaineris. Pagrindinė projekto idėja yra sukurti vietą šeimos poilsiui, kaip turistų traukos vieta.

Švietimo Produktas

Shine and Find

Švietimo Produktas Svarbiausias šio produkto pranašumas yra lengvas mokymasis ir atminties gerinimas. „Shine and Find“ kiekvienas žvaigždynas yra pagamintas praktiškai, ir šis iššūkis yra pakartotinai praktikuojamas. Tai daro patvarų vaizdą galvoje. Tokiu būdu mokymasis, praktinis mokymasis ir pakartojimas nėra nuobodus, todėl atmintis yra patvaresnė ir malonesnė. Tai labai emocinga, sąveikaujanti, paprasta, tyra, minimali ir moderni.

Viešbutis

Yu Zuo

Viešbutis Šis viešbutis yra įsikūręs Dai šventyklos sienose, Tai kalno apačioje. Dizainerių tikslas buvo pertvarkyti viešbučio dizainą, kad svečiai būtų ramiai ir patogiai apgyvendinti, ir kartu leisti svečiams patirti unikalią šio miesto istoriją ir kultūrą. Naudojant paprastas medžiagas, šviesius tonus, švelnų apšvietimą ir kruopščiai atrinktus meno kūrinius, erdvė atspindi ir istorijos, ir šiuolaikiškumą.

Krautuvo Operatoriaus Treniruoklis

Forklift simulator

Krautuvo Operatoriaus Treniruoklis „Sheremetyevo-Cargo“ krautuvo operatoriaus treniruoklis yra speciali mašina, skirta krautuvo vairuotojų mokymui ir kvalifikacijos tikrinimui. Tai yra kabina su valdymo sistema, sėdimoji vieta ir sulankstomas panoraminis ekranas. Pagrindinė treniruoklio kūno medžiaga yra metalas; taip pat yra plastikinių elementų ir ergonominių perdangų, pagamintų iš vientisos poliuretano putų.