Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Prekės Ženklas

Cut and Paste

Prekės Ženklas Šiame projekto įrankių rinkinyje „Iškirpti ir įklijuoti: vaizdinio plagiato prevencija“ nagrinėjama tema, kuri gali turėti įtakos visiems dizaino pramonės atstovams, tačiau vaizdinis plagiatas yra retai aptariama tema. Taip gali būti dėl neaiškumo tarp nuorodos iš vaizdo paėmimo ir kopijavimo iš jo. Todėl šis projektas siūlo atkreipti dėmesį į pilkąsias zonas, supančias vizualinį plagiatą, ir padėti tai pokalbių apie kūrybiškumą priešakyje.

Prekės Ženklas

Peace and Presence Wellbeing

Prekės Ženklas Peace and Presence Well-being yra JK įsikūrusi holistinės terapijos įmonė, teikianti tokias paslaugas kaip refleksologija, holistinis masažas ir reiki, siekiant atgaivinti kūną, protą ir dvasią. P&PW prekės ženklo vaizdinė kalba grindžiama šiuo noru sukurti taikią, raminančią ir atpalaiduojančią būseną, įkvėptą nostalgiškų vaikystės prisiminimų apie gamtą, ypač iš floros ir faunos, esančios upių pakrantėse ir miškų kraštovaizdžiuose. Spalvų paletė įkvėpta iš Gruzijos vandens savybių tiek pradinėje, tiek oksiduotoje būsenoje, dar kartą išryškindama praėjusių laikų nostalgiją.

Knyga

The Big Book of Bullshit

Knyga Leidinys „Big Book of Bullshit“ yra grafinis tiesos, pasitikėjimo ir melo tyrinėjimas, suskirstytas į 3 vizualiai sugretintus skyrius. Tiesa: iliustruotas esė apie apgaulės psichologiją. „Trust“: vizualinis pasitikėjimo sampratos tyrimas ir „Melas: iliustruota nesąmonių galerija“, viskas paimta iš anoniminių apgaulės prisipažinimų. Knygos vizualinis išdėstymas įkvėptas Jano Tschicholdo „Van de Graaf kanono“, kuris naudojamas knygos dizaine, norint padalyti puslapį maloniomis proporcijomis.

Žaislas

Werkelkueche

Žaislas Werkelkueche yra lytims atvira veiklos darbo vieta, leidžianti vaikams pasinerti į laisvų žaidimų pasaulius. Jame dera formalios ir estetinės vaikų virtuvės ir darbastalių savybės. Todėl Werkelkueche siūlo įvairias galimybes žaisti. Lenktą faneros stalviršį galima naudoti kaip kriauklę, dirbtuves ar slidinėjimo trasą. Šoniniuose skyriuose galima laikyti ir pasislėpti arba iškepti traškius vyniotinius. Spalvingų ir keičiamų priemonių pagalba vaikai gali realizuoti savo idėjas ir žaismingai mėgdžioti suaugusiųjų pasaulį.

Apšvietimo Elementai

Collection Crypto

Apšvietimo Elementai „Crypto“ yra modulinė apšvietimo kolekcija, nes ji gali plėstis tiek vertikaliai, tiek horizontaliai, priklausomai nuo to, kaip pasiskirstę atskiri stiklo elementai, sudarantys kiekvieną konstrukciją. Idėja, kuri įkvėpė dizainą, kilo iš gamtos, ypač primenant ledo stalaktitus. Kripto gaminių ypatumas slypi gyvybingame pūstame stikle, leidžiančiame šviesai labai švelniai sklisti įvairiomis kryptimis. Gamyba vyksta naudojant visiškai rankų darbo procesą, o galutinis vartotojas nusprendžia, kaip bus sudaryta galutinė instaliacija, kiekvieną kartą vis kitaip.

Meninė Fotografija

Talking Peppers

Meninė Fotografija Nus Nous nuotraukos tarsi reprezentuoja žmonių kūnus ar jų dalis, iš tikrųjų jas nori pamatyti stebėtojas. Stebėdami ką nors, net situaciją, stebime tai emociškai ir dėl šios priežasties dažnai leidžiamės apgauti. Nus Nous atvaizduose akivaizdu, kaip ambivalentiškumo elementas virsta subtiliu proto ištobulinimu, kuris atitolina mus nuo realybės ir nuves į įsivaizduojamą labirintą, sudarytą iš pasiūlymų.