Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Pietų Stalas

Chromosome X

Pietų Stalas Valgomojo stalas, skirtas sėdėti aštuoniems žmonėms, bendraujantiems rodyklėmis. Viršuje yra abstraktus X, pagamintas iš dviejų skirtingų detalių, paryškintų gilia linija, o tas pats abstraktus X atsispindi grindyse su pagrindine struktūra. Balta konstrukcija pagaminta iš trijų skirtingų dalių, kad būtų galima lengvai surinkti ir transportuoti. Be to, buvo pasirinktas tiko viršutinės dalies tikmedžio faneruotės ir baltos spalvos kontrastas, kad apatinė dalis būtų pašviesinta, labiau pabrėžiant netaisyklingos formos viršutinę dalį, taip pateikiant užuominą apie skirtingą vartotojų sąveiką.

Optinė Instaliacija

Opx2

Optinė Instaliacija „Opx2“ yra optinė instaliacija, tirianti simbiotinį gamtos ir technologijos santykį. Santykis, kuriame modeliai, pasikartojimas ir ritmas apibūdina tiek natūralias skaičiavimo procesų formas, tiek operacijas. Instaliacijų išskirtinė geometrija, trumpalaikis neskaidrumas ir (arba) tankis yra panašūs į važiavimo kukurūzų lauku reiškinį arba paaiškinami technologijoje, žiūrint į dvejetainį kodą. „Opx2“ sukuria sudėtingą geometriją ir kelia iššūkį tūrio ir erdvės suvokimui.

Nuimamas Švietimo Prietaisas

Unite 401

Nuimamas Švietimo Prietaisas „Unite 401“: puikus duetas švietimui. Pakalbėkime apie komandos darbą. „Unite 401“ yra neįtikėtinai universalus „du viename“ dizainas - idealus studentų įrenginys bendradarbiaujant mokymosi aplinkoms. Planšetinio kompiuterio ir nešiojamojo kompiuterio derinys pateikia galingiausią mobilųjį švietimo sprendimą, kurį suteikia „mgseries“ saugus dizainas už protingiausią kainą.

Biuro Mažos Apimties

Conceptual Minimalism

Biuro Mažos Apimties Interjero dizainas yra susietas su estetiniu, tačiau nefunkcionaliu minimalizmu. Atviro plano erdvę pabrėžia švarios linijos, didelės įstiklintos angos, leidžiančios natūraliai praleisti dieną, leidžiančios linijai ir plokštumai tapti pagrindiniais konstrukciniais ir estetiniais elementais. Stačiakampių trūkumas lėmė poreikį priimti dinamiškesnį erdvės vaizdą, tuo tarpu pasirinkus šviesių spalvų paletę, suderintą su medžiaga ir tekstūra, galima pasiekti erdvės ir funkcijos vienovę. Nebaigta betoninė apdaila pakyla prie sienų, kad būtų kontrastas tarp baltos-minkštos ir grubiai pilkos spalvos.

Sodas

Tiger Glen Garden

Sodas „Tiger Glen“ sodas yra kontempliacijos sodas, pastatytas naujame Johnsono meno muziejaus sparne. Ją įkvėpė kinų parabolė, vadinama „Tigro gleno trimis juokeliais“, kurioje trys vyrai įveikia savo sektantinius skirtumus, kad surastų draugystės vienybę. Sodas buvo suprojektuotas griežto stiliaus, japonų kalba vadinamas karesansui, kuriame sukurtas gamtos vaizdas su išdėstytais akmenimis.

Kūrybinis Rekonstravimas

Redefinition

Kūrybinis Rekonstravimas Projekto užduotis buvo išlaikyti kalnų kontekstą, neišmetus kaimiškų gyvenamųjų namų tipologijų kaimiškų prisiminimų. Tai buvo kapitalinio kalnų namo kapitalinė renovacija. Viskas bus pagaminta vietoje, kaip pagrindinės medžiagos panaudojant metalą, pušies medieną ir mineralinius užpildus, žmonių darbą ir kompetenciją. Pagrindinė idėja buvo leisti objektams įgyti naudojimą ir sentimentalią vertę po to, kai savininkai jiems atrodys naudingi ir pažįstami, taip pat projektuoti atsižvelgiant į medžiagų transformacinę galią.