Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Dizainerio Stalas

Curly

Dizainerio Stalas Šį universalų stalą suprojektavo „Bean Buro“ principo dizaineriai Kenny Kinugasa-Tsui ir Lorene Faure. Jis veikia kaip pagrindinis interjero elementas. Bendra forma pilna žaismingų vingiuotų kreivių, kurios dramatiškai kontrastuoja su tradicinėmis formaliomis simetriškomis lentelėmis, todėl ji išsiskiria kaip skulptūrinis kūrinys, norint privilioti ir bendrauti su vartotojais. Iš pirmo žvilgsnio atrodo, kad kreivės yra atsitiktinės, tačiau kiekviena kreivė buvo kruopščiai suprojektuota taip, kad skatintų sėdėjimo vietų įvairovę ir socialinę sąveiką.

Projekto pavadinimas : Curly , Dizainerių vardas : Bean Buro, Kliento vardas : Bean Buro.

Curly  Dizainerio Stalas

Šis geras dizainas yra dizaino apdovanojimo laureatas pakuočių dizaino konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti apdovanojimus pelniusių dizainerių dizaino portfelį, kad atrastumėte daugybę kitų naujų, inovatyvių, originalių ir kūrybingų pakuočių dizaino darbų.

Dienos dizainas

Nuostabus dizainas. Geras dizainas. Geriausias dizainas.

Geri dizainai sukuria vertę visuomenei. Kasdien pristatome specialų dizaino projektą, kuris demonstruoja dizaino kompetenciją. Šiandien mums malonu pristatyti apdovanojimus pelniusį dizainą, kuris daro teigiamą įspūdį. Kasdien pristatysime daugiau puikių ir įkvepiančių dizainų. Būtinai apsilankykite pas mus kasdien, kad galėtumėte pasidžiaugti naujais geriausio dizaino gaminiais ir didžiausių dizainerių projektais visame pasaulyje.