Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Etiketės

Propeller

Etiketės Sraigtas yra įvairių pasaulio šalių dvasių rinkinys, susietas su kelionių lėktuvu tema ir pilotas-keliautojas kaip prekės ženklo veikėjas. Kiekvienos rūšies gėrimo ypatybės atskleidžiamos daugybe iliustracijų, užrašais, primenančiais aviacijos ženklelius, ir eskizais, kurie yra kokteilių receptai. Įvairialypis dizainas papildytas įvairiais spalvotos folijos tonais, skirtingais lakais, raštais ir įspaudais.

Projekto pavadinimas : Propeller, Dizainerių vardas : Asta Kauspedaite, Kliento vardas : Stumbras.

Propeller Etiketės

Šis puikus dizainas yra aukso dizaino apdovanojimo laureatas apšvietimo gaminiuose ir apšvietimo projektų dizaino konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti auksinius apdovanojimus pelniusių dizainerių dizaino portfelį, norėdami atrasti daugybę kitų naujų, inovatyvių, originalių ir kūrybingų apšvietimo produktų bei apšvietimo projektų dizaino darbų.

Dienos dizainas

Nuostabus dizainas. Geras dizainas. Geriausias dizainas.

Geri dizainai sukuria vertę visuomenei. Kasdien pristatome specialų dizaino projektą, kuris demonstruoja dizaino kompetenciją. Šiandien mums malonu pristatyti apdovanojimus pelniusį dizainą, kuris daro teigiamą įspūdį. Kasdien pristatysime daugiau puikių ir įkvepiančių dizainų. Būtinai apsilankykite pas mus kasdien, kad galėtumėte pasidžiaugti naujais geriausio dizaino gaminiais ir didžiausių dizainerių projektais visame pasaulyje.