Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Duomenų Vizualizacija

Arab spring

Duomenų Vizualizacija Šis projektas buvo paremtas 2011 m. Šiaurės Afrikoje vykusiais konfliktais. Įvykiai, kurių aktyvumas buvo didžiausias pavasarį ir buvo pavadinti „Arabų pavasaris“. Projektas yra spiralinis laiko grafikas, žymintis konflikto pradžią ir pabaigą. Konflikto pabaigoje datos yra žymekliai, rodantys konflikto baigtį. Linijos prisotinimas yra revoliucijos aukų skaičius. Taigi galime stebėti pagrindinius istorinių momentų laiko modelius. Pagrindiniai tokios duomenų vizualizacijos plėtros parametrai turėtų būti originalios informacijos paprastumas ir struktūrizavimas.

Projekto pavadinimas : Arab spring, Dizainerių vardas : Kirill Khachaturov, Kliento vardas : RBC.

Arab spring Duomenų Vizualizacija

Šis puikus dizainas yra bronzinio dizaino apdovanojimo laimėtojas architektūros, pastatų ir konstrukcijų projektavimo konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti bronzos apdovanojimą pelniusį dizainerių dizaino portfelį, kad atrastumėte daugybę kitų naujų, novatoriškų, originalių ir kūrybingų architektūros, pastatų ir konstrukcijų projektavimo darbų.

Dienos dizainas

Nuostabus dizainas. Geras dizainas. Geriausias dizainas.

Geri dizainai sukuria vertę visuomenei. Kasdien pristatome specialų dizaino projektą, kuris demonstruoja dizaino kompetenciją. Šiandien mums malonu pristatyti apdovanojimus pelniusį dizainą, kuris daro teigiamą įspūdį. Kasdien pristatysime daugiau puikių ir įkvepiančių dizainų. Būtinai apsilankykite pas mus kasdien, kad galėtumėte pasidžiaugti naujais geriausio dizaino gaminiais ir didžiausių dizainerių projektais visame pasaulyje.