Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Kombinuotas Užrakto Krepšys

The Colored Lock Bag

Kombinuotas Užrakto Krepšys „Spyna“ yra spalvota kombinuota spyna. Žmonės gali atidaryti maišą su spalvų atitikmenimis, ne tik skaičiais. Šie madingi aksesuarai naudojami rankinėms. Gali būti gaminami įvairūs rankinių išoriniai dizainai ir žmonės gali atpažinti šiuos maišus spalvotu kombinuoto užrakto parašu. Norėdami individualizuoti asmenis, vartotojai patys sukuria savo spalvų slaptažodį. Norint sėkmingai įgyvendinti šį projektą, buvo naudojama daugybė gamybos būdų, tokių kaip oro praplovimas, odos apdorojimas, spalvų sluoksniavimas ir kt. Tiesioginis dizaineris ir gamintojas yra Jiwon, Shin.

Projekto pavadinimas : The Colored Lock Bag, Dizainerių vardas : jiwon, Shin., Kliento vardas : Neat&Snug.

The Colored Lock Bag Kombinuotas Užrakto Krepšys

Šis geras dizainas yra dizaino apdovanojimo laureatas pakuočių dizaino konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti apdovanojimus pelniusių dizainerių dizaino portfelį, kad atrastumėte daugybę kitų naujų, inovatyvių, originalių ir kūrybingų pakuočių dizaino darbų.

Dienos dizainas

Nuostabus dizainas. Geras dizainas. Geriausias dizainas.

Geri dizainai sukuria vertę visuomenei. Kasdien pristatome specialų dizaino projektą, kuris demonstruoja dizaino kompetenciją. Šiandien mums malonu pristatyti apdovanojimus pelniusį dizainą, kuris daro teigiamą įspūdį. Kasdien pristatysime daugiau puikių ir įkvepiančių dizainų. Būtinai apsilankykite pas mus kasdien, kad galėtumėte pasidžiaugti naujais geriausio dizaino gaminiais ir didžiausių dizainerių projektais visame pasaulyje.