Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Žurnalas

Going/Coming

Žurnalas Remiantis išvykimo ir atvykimo idėja, šis lentų žurnalas yra padalintas į dvi dalis: ėjimas / atvykimas. Vykstate apie Europos miestus, kelionių patirtį ir patarimus išvykti į užsienį. Kiekviename leidime yra garsenybės pasas. „Keliautojų Respublikos“ pase yra asmeninės informacijos apie tą asmenį ir jo pokalbio. Atėjus viskas sugalvoja mintį, kad geriausia kelionė yra grįžimas namo. Kalbama apie namų dekoravimą, maisto gaminimą, veiklą, kurią reikia atlikti su šeima, ir straipsnius, kad galėtume geriau mėgautis namais.

Projekto pavadinimas : Going/Coming, Dizainerių vardas : Catarina Jordão, Kliento vardas : .

Going/Coming Žurnalas

Šis nuostabus dizainas yra sidabro dizaino apdovanojimo laimėtojas mados, drabužių ir drabužių dizaino konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti sidabro apdovanojimus pelniusių dizainerių dizaino portfelį, kad atrastumėte daugybę kitų naujų, novatoriškų, originalių ir kūrybingų mados, drabužių ir drabužių dizaino darbų.

Dienos dizainas

Nuostabus dizainas. Geras dizainas. Geriausias dizainas.

Geri dizainai sukuria vertę visuomenei. Kasdien pristatome specialų dizaino projektą, kuris demonstruoja dizaino kompetenciją. Šiandien mums malonu pristatyti apdovanojimus pelniusį dizainą, kuris daro teigiamą įspūdį. Kasdien pristatysime daugiau puikių ir įkvepiančių dizainų. Būtinai apsilankykite pas mus kasdien, kad galėtumėte pasidžiaugti naujais geriausio dizaino gaminiais ir didžiausių dizainerių projektais visame pasaulyje.